SIK SORULAN SORULAR

1. Neden Sizinle Çalışayım?

EDUCASE Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., çok sayıda alanında uzman kişiler ve akademisyenler ile yaptığı işbirliği ile neredeyse tüm akademik çalışmalara destek verebilme kapasitesine sahiptir. Bugün uzun yıllardır beraber çalıştığımız, yeteneklerini ve kalitesini yaptıkları işlerden bildiğimiz profesyonel bir ekibimiz var. Ekibimize güvendiğimiz ve işimizi önemsediğimiz için yapacağımız çalışmaların kaliteli ve özgün (orijinal) olacağının garantisini vermekteyiz. Bu bağlamda bizimle çalışarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

2. Gizlilik İlkenizi Açıklar mısınız?

Gizlilik politikamız ve uzman ekibimizle yapılan gizlilik sözleşmeleri dahilinde kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler veya kurumlarla paylaşılmaz. Çalışmalara dair bilgiler double-blind (çift kör) tekniğinden yararlanılarak uzman ekibimize iletilir. Bir başka ifadeyle, ne müşterilerimiz projelerinde görev alan uzman kadronun kişisel bilgilerine ulaşabilir, ne de uzman kadromuz müşterilerimizin bilgilerine ulaşabilir. Kişisel bilgilerin gizliliği, size ve emeğimize saygımızın doğal bir sonucudur ve işimizin en önemli parçalarındandır.

3. Bir Çalışma Yapılmasını Nasıl Talep Edeceğim?

Çalışmalarınızın değerlendirmeye alınabilmesi için internet adresimizden bir ‘Talep Formu’nu doldurmanız gerekmektedir. Form doldurmadan önce bilgi almak ve soru sormak için 0216 510 23 38 numaralı telefonu arayabilir veya info@educasedanismanlik.com adresine mail atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ‘Prosedür’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

4. Ücretlendirme Neye Göre Yapılıyor?

Talep edeceğiniz çalışmanın ücretlendirilmesi birçok faktöre bağlıdır:
* Çalışmanın alanı
* Çalışmanın türü
* Çalışmanın uzunluğu
* Çalışmanın kapsamı
* Çalışmanın hangi dilde hazırlanacağı
* Çalışmanın ne kadar araştırma ve kaynak çalışması gerektireceği
* Çalışmanın gerektirdiği uzmanlık derecesi
* Çalışmanın oluşturulması sırasında oluşacak masraflar

5. Talep formundaki Bazı Bilgileri Girmek İstemiyorum Ne Yapabilirim?

Talebin tarafımıza ulaşabilmesi için talep formundaki zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir. Bunun haricindeki alanları doldurma zorunluluğunuz yoktur; ancak, vereceğiniz ayrıntılı detay ve bilgiler çalışma sürecinizin bir an önce başlaması, çalışma ve hizmet kalitesi açısından önemlidir. Bu nedenle şirket olarak mümkün olan tüm alanların detaylı bir şekilde doldurulmasını önermekteyiz.

6. Çalışmam Devam Ettiği Sırada Değişiklik Yapmam Gerekirse Ne Olacak?

Çalışma süreci size gönderilecek fiyat teklifini kabul etmeniz halinde başlamaktadır. Fiyat teklifinde belirtilmiş olan koşullar dışında bir değişiklik talep etmeniz halinde bunu e-mail aracılığıyla yazılı olarak şirkete iletmeniz gerekmektedir. Ardından gerekli değerlendirmeler yapılarak bir önceki talep formunuz ve çalışma süreciniz iptal edilerek tarafınıza yeni bir fiyat teklifi sunulacak veya çalışma sürecinize ek olarak istediğiniz değişikliğe istinaden sadece yalnızca o değişiklik için yeni bir teklif sunulacaktır. Teklifi kabul etmeniz halinde talep ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilecektir. Daha detaylı bilgi için ‘Prosedür’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

7. Bir Çalışma Devam Ederken İkinci Bir Çalışma Daha Talep Edebilir Miyim?

Tarafımıza istediğiniz sayıda çalışma talebinde bulunabilirsiniz. EDUCASE Akademik danışmanlığın geniş uzman kadrosu aynı anda sayısız çalışmayı sürdürme ve yürütme kapasitesine sahiptir.

8. Çalışmaları Ne kadar Sürede Tamamlıyorsunuz?

Çalışmalar sizin talep edeceğiniz sürelerde tamamlanmaktadır. Bu sürenin kısalığı, çalışmanın yetiştirilmesi anlamında bir sorun teşkil etmemekle birlikte, belirlenecek fiyat teklifleri üzerinde etkili olabilmektedir.

9. Çalışmam Devam Ederken Arada Çalışmamın Durumuyla İlgili Bilgi Alabilir Miyim?

Çalışma süreci ve çalışmanızın durumu ile ilgili bilgileri info@educasedanismanlik.com adresine mail atarak veya 0212 236 22 73 numaralı telefonu arayarak istediğiniz zaman sorabilirsiniz. Proje yöneticilerimiz çalışmanızda görevli ekipten gerekli bilgileri alarak size sorularınız ile ilgili bilgilendirme sağlayacaklardır.

10. Bana Gönderdiğiniz Çalışmayı Beğenmezsem Ne Olacak?

Beğenmeme gerekçeniz çalışma hakkında merkezimize iletmiş olduğunuz bilgi ve belgelerin eksik ve/veya hatalı olmasından kaynaklanmıyor ve size fiyat teklifinde sunulmuş olan koşulların dışına çıkmıyor ise gereken düzeltmeler sizi mağdur etmeyecek biçimde ve mümkün olan en kısa sürede – bilginiz dahilinde – gerçekleştirilecektir. Bu konuyla ilgili süreç hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ni incelemenizi öneririz.

11. Bana İlettiğiniz Çalışmayı Nasıl Kullanabilirim?

Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu hiçbir koşul altında tarafımıza ait değildir. Alacağınız bütün hizmetler bu esasa dayanıp bireyler hizmet talep ettiklerinde bu kuralı kabul etmiş ve bilgilendirilmiş sayılırlar.