SIK SORULAN SORULAR

1. Neden Sizinle Çalışayım?

EDUCASE Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., çok sayıda alanında uzman kişiler ve akademisyenler ile yaptığı işbirliği ile neredeyse tüm akademik çalışmalara destek verebilme kapasitesine sahiptir. Bugün uzun yıllardır beraber çalıştığımız, yeteneklerini ve kalitesini yaptıkları işlerden bildiğimiz profesyonel bir ekibimiz var. Ekibimize güvendiğimiz ve işimizi önemsediğimiz için yapacağımız çalışmaların kaliteli ve özgün (orijinal) olacağının garantisini vermekteyiz. Bu bağlamda bizimle çalışarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

2. Gizlilik İlkenizi Açıklar mısınız?

Gizlilik politikamız ve uzman ekibimizle yapılan gizlilik sözleşmeleri dahilinde kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler veya kurumlarla paylaşılmaz. Çalışmalara dair bilgiler double-blind (çift kör) tekniğinden yararlanılarak uzman ekibimize iletilir. Bir başka ifadeyle, ne müşterilerimiz projelerinde görev alan uzman kadronun kişisel bilgilerine ulaşabilir, ne de uzman kadromuz müşterilerimizin bilgilerine ulaşabilir. Kişisel bilgilerin gizliliği, size ve emeğimize saygımızın doğal bir sonucudur ve işimizin en önemli parçalarındandır.

3. Bir Çalışma Yapılmasını Nasıl Talep Edeceğim?

Çalışmalarınızın değerlendirmeye alınabilmesi için internet adresimizden bir ‘Talep Formu’nu doldurmanız gerekmektedir. Form doldurmadan önce bilgi almak ve soru sormak için 0212 236 22 73 numaralı telefonu arayabilir veya info@educasedanismanlik.com adresine mail atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ‘Prosedür’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

4. Ücretlendirme Neye Göre Yapılıyor?

Talep edeceğiniz çalışmanın ücretlendirilmesi birçok faktöre bağlıdır:
* Çalışmanın alanı
* Çalışmanın türü
* Çalışmanın uzunluğu
* Çalışmanın kapsamı
* Çalışmanın hangi dilde hazırlanacağı
* Çalışmanın ne kadar araştırma ve kaynak çalışması gerektireceği
* Çalışmanın gerektirdiği uzmanlık derecesi
* Çalışmanın oluşturulması sırasında oluşacak masraflar

5. Talep formundaki Bazı Bilgileri Girmek İstemiyorum Ne Yapabilirim?

Talebin tarafımıza ulaşabilmesi için talep formundaki zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir. Bunun haricindeki alanları doldurma zorunluluğunuz yoktur; ancak, vereceğiniz ayrıntılı detay ve bilgiler çalışma sürecinizin bir an önce başlaması, çalışma ve hizmet kalitesi açısından önemlidir. Bu nedenle şirket olarak mümkün olan tüm alanların detaylı bir şekilde doldurulmasını önermekteyiz.

6. Çalışmam Devam Ettiği Sırada Değişiklik Yapmam Gerekirse Ne Olacak?

Çalışma süreci size gönderilecek fiyat teklifini kabul etmeniz halinde başlamaktadır. Fiyat teklifinde belirtilmiş olan koşullar dışında bir değişiklik talep etmeniz halinde bunu e-mail aracılığıyla yazılı olarak şirkete iletmeniz gerekmektedir. Ardından gerekli değerlendirmeler yapılarak bir önceki talep formunuz ve çalışma süreciniz iptal edilerek tarafınıza yeni bir fiyat teklifi sunulacak veya çalışma sürecinize ek olarak istediğiniz değişikliğe istinaden sadece yalnızca o değişiklik için yeni bir teklif sunulacaktır. Teklifi kabul etmeniz halinde talep ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilecektir. Daha detaylı bilgi için ‘Prosedür’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

7. Bir Çalışma Devam Ederken İkinci Bir Çalışma Daha Talep Edebilir Miyim?

Tarafımıza istediğiniz sayıda çalışma talebinde bulunabilirsiniz. EDUCASE Akademik danışmanlığın geniş uzman kadrosu aynı anda sayısız çalışmayı sürdürme ve yürütme kapasitesine sahiptir.

8. Çalışmaları Ne kadar Sürede Tamamlıyorsunuz?

Çalışmalar sizin talep edeceğiniz sürelerde tamamlanmaktadır. Bu sürenin kısalığı, çalışmanın yetiştirilmesi anlamında bir sorun teşkil etmemekle birlikte, belirlenecek fiyat teklifleri üzerinde etkili olabilmektedir.

9. Çalışmam Devam Ederken Arada Çalışmamın Durumuyla İlgili Bilgi Alabilir Miyim?

Çalışma süreci ve çalışmanızın durumu ile ilgili bilgileri info@educasedanismanlik.com adresine mail atarak veya 0212 236 22 73 numaralı telefonu arayarak istediğiniz zaman sorabilirsiniz. Proje yöneticilerimiz çalışmanızda görevli ekipten gerekli bilgileri alarak size sorularınız ile ilgili bilgilendirme sağlayacaklardır.

10. Bana Gönderdiğiniz Çalışmayı Beğenmezsem Ne Olacak?

Beğenmeme gerekçeniz çalışma hakkında merkezimize iletmiş olduğunuz bilgi ve belgelerin eksik ve/veya hatalı olmasından kaynaklanmıyor ve size fiyat teklifinde sunulmuş olan koşulların dışına çıkmıyor ise gereken düzeltmeler sizi mağdur etmeyecek biçimde ve mümkün olan en kısa sürede – bilginiz dahilinde – gerçekleştirilecektir. Bu konuyla ilgili süreç hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ni incelemenizi öneririz.

11. Bana İlettiğiniz Çalışmayı Nasıl Kullanabilirim?

Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu hiçbir koşul altında tarafımıza ait değildir. Alacağınız bütün hizmetler bu esasa dayanıp bireyler hizmet talep ettiklerinde bu kuralı kabul etmiş ve bilgilendirilmiş sayılırlar.
EDUCASE Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. Tez Proje Destek Ekibi olarak, tez, proje, ödev, mimari proje, yazılım ve programlama, AR-GE projesi ve özel ders konularında hizmet vermekteyiz. Tez konusunda lisans tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi, bitirme tezi üzerinden tez araştırma, tez hazırlama, tez danışmanlığı, tez yazımı, sunum hazırlama, istatistiksel analiz, anket hazırlama ve anket tasarımı, literatür tarama, editing, çeviri, özet hazırlama, veri analizi, deney ve yöntem dizaynı oluşturma, SPSS analizi, sonuç yazımı ve yorumlama, ölçek geliştirme, vaka incelemeleri (case study) desteği sağlamaktayız. Proje konusunda lisans projesi, yüksek lisans projesi, doktora projesi, bitirme projesi üzerinden proje araştırma, proje hazırlama, proje danışmanlığı, proje yazımı, proje desteği, sunum hazırlama, anket hazırlama ve anket tasarımı, proje analiz, SPSS analiz, literatür tarama, çeviri, özet hazırlama, editing, veri analizi, istatistiksel analiz, deney ve yöntem dizaynı oluşturma, sonuç yazımı ve yorumlama, ölçek geliştirme, vaka incelemeleri (case study) hizmeti sunmaktayız. Ödev konusunda ön lisans ödevi, lisans ödevi, yüksek lisans ödevi, doktora ödevi üzerinden ödev hazırlama, ödev danışmanlığı, ödev araştırma, sunum hazırlama, çeviri, istatistiksel analiz, özet hazırlama, anket hazırlama ve tasarımı, maket hazırlama, literatür tarama, editing, 2D proje hazırlama, 3D proje hazırlama, deney ve yöntem dizaynı oluşturma, SPSS analizi, veri analizi, ölçek geliştirme, vaka incelemeleri (case study), sonuç yazımı ve yorumlama desteği vermekteyiz.
Mimari proje konusunda ön lisans mimari proje, lisans mimari proje, yüksek lisans mimari proje, doktora mimari proje üzerinden AUTOCAD, SketchUp, Cinema 4D, 3DMax programları kullanımı, yazılım ve programlama hizmetleri, mimari proje hazırlama, mimari proje danışmanlığı, mimari bitirme projesi hazırlama, mimari dönem projesi hazırlama, iç mimari – dekorasyon, 3D proje hazırlama, 2D proje hazırlama, stand çizimi, teknik çizim, desen çizimi, plan çizimi, kesit çizimi, kat planı, vaziyet planı, kara kalem, peyzaj projesi, modelleme, görünüş çizimleri, portfolyo hazırlama, maket hazırlama, pafta hazırlama, sunum hazırlama desteği, rölöve alma, mobilya tasarımı, endüstriyel tasarım, editing hizmeti, literatür tarama desteği, proje analizi ve istatistiksel analiz danışmanlığı desteği sunmaktayız. Yazılım, programlama ve AR-GE projesi konusunda ön lisans yazılım ve programlama hizmetleri, ön lisans AR-GE projesi, lisans yazılım ve programlama hizmetleri, lisans AR-GE projesi, yüksek lisans yazılım ve programlama hizmetleri, yüksek lisans AR-GE projesi, doktora yazılım ve programlama hizmetleri, doktora AR-GE projesi üzerinden C, C+, C++, C#, Matlab, Java programları kullanımı, yazılım ve programlama hizmetleri, bitirme projesi hazırlama, algoritma oluşturma, proje hazırlama, dönem projesi hazırlama danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.
Özel ders konusunda ilköğretim özel ders üzerinden matematik özel ders, hayat bilgisi özel ders, sosyal bilgiler özel ders, Türkçe özel ders, fen bilimleri özel ders, inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders, trafik güvenliği özel ders, teknoloji ve tasarım özel ders, yabancı dil (İngilizce, Fransızca, Almanca) özel ders, insan hakları, yurttaşlık ve demokrasi özel ders, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders; lise özel ders üzerinden matematik özel ders, geometri özel ders, Türk edebiyatı özel ders, dil ve anlatım özel ders, tarih özel ders, kimya özel ders, fizik özel ders, biyoloji özel ders, inkılap tarihi ve Atatürkçülük özel ders, tarih özel ders, çağdaş ve Türk dünya tarihi özel ders, coğrafya özel ders, psikoloji özel ders, mantık özel ders, felsefe özel ders, sosyoloji özel ders, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders, yabancı dil (İngilizce, Fransızca, Almanca) özel ders, trafik ve ilk yardım özel ders; ön lisans özel ders, lisans özel ders, yüksek lisans özel ders, doktora özel ders üzerinden fen-edebiyat fakültesi bölüm dersleri özel ders, sosyal bilimler enstitüsü bölüm dersleri özel ders, eğitim bilimleri fakültesi bölüm dersleri özel ders, eğitim bilimleri enstitüsü bölüm dersleri özel ders, mühendislik fakültesi bölüm dersleri özel ders, fen bilimleri enstitüsü bölüm dersleri özel ders, iktisadi ve idari bilimleri fakültesi bölüm dersleri özel ders, iktisadi ve idari bilimler enstitüsü bölüm dersleri özel ders, hukuk fakültesi bölüm dersleri özel ders, sağlık bilimleri fakültesi bölüm dersleri özel ders, sağlık bilimleri enstitüsü bölüm dersleri özel ders, iletişim fakültesi bölüm dersleri özel ders, mimarlık ve tasarım fakültesi bölüm dersleri özel ders; yabancı dil özel ders üzerinden İngilizce özel ders, Japonca özel ders, Almanca özel ders, Korece özel ders, Fransızca özel ders, Çince özel ders, İtalyanca özel ders, Portekizce özel ders, İspanyolca özel ders; kurum sınavları ve sınava hazırlık özel ders üzerinden YGS özel ders, LYS özel ders, ALES özel ders, KPSS özel ders, YDS özel ders, TEOG özel ders, DGS özel ders desteği sağlamaktayız.